FC Prishtina ka ateruar në aeroportin e Manchesterit 

Futboll

FC Prishtina ka ateruar në aeroportin e Manchesterit 

Nga: K.G. Më: 28 korrik 2021 Në ora: 15:23
FC Prishtina ka ateruar në aeroportin e Manchesterit 

Kampioni i Kosovës, FC Prishtina, është gati për sfidën e kthimit, kundër kampionit të Uellsit, Connahs Q., në kuadër të ndeshjes të kthimit të Conference League në futboll.

Ndeshjen e parë e ka fituar Prishtina, me rezultat bindës 4:1.

Pas fluturimit komod me "Carpatair", skuadra ka ateruar në Aeroportin e Manchesterit dhe pas pak do të akomodohet në Chester.

Në ora 20:00, seanca e treningut në fushën e skuadrës TNS”, njofton FC Prishtina. 

Ndeshja luhet nesër në orën 20.00 në konak të kampionit të Uellsit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat