Grezda lumturohet me formën e Dakut: Bravo, djali im i dashur

Futboll

Grezda lumturohet me formën e Dakut: Bravo, djali im i dashur

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 00:36
Eros Grezda

utbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Eros Grezda ka dërguar mesazh për sulmuesin e Kosovës, Mirlind Daku.

Daku ka shkëlqyer në ndeshjen e sotme, ku hyri si inkuadrues duke shënuar dy herë për t’i sjellë fitoren Osijekut.

Kësaj i është gëzuar edhe ish bashkëlojtari, Eros Grezda dhe këtë e bëri të ditur përmes një story në rrjetin social, Facebook.

Grezda publikoi golin e Dakut me kokë dhe shkroi: Bravo, djali jem i dashur.

Ndërkohë, dyshja kanë ndërtuar miqësi të mirë për disa muaj sa ishin bashkë te klubi kroat.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat