Formacionet zyrtare: Llapi - Drenica, Ulpiana - Dukagjini

Futboll

Formacionet zyrtare: Llapi - Drenica, Ulpiana - Dukagjini

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 14:36
Formacionet zyrtare: Llapi - Drenica, Ulpiana - Dukagjini

Në stadiumin e qytetit në Suharekë do të takohen Ulpiana dhe Dukagjini.

Kurse, në stadiumin e Merdares do të takohen Llapi dhe Drenica.

Të dy ndeshjet nisin në ora 15:00.

Formacionet zyrtare:

Ulpiana: Blakqori, Rapuca, Makolli, Emini, Gjoni, Mustafa, Shkalla, Junior, Selimi, Santos.

Dukagjini: Haxhihamza; Merlaku, Shala, Kuçi, Syla, Millaku, Ahmeti, Januzi, Da Sillva, Dallku, Shabani. 

Llapi: Avdyli, Peposhi, Prençi, Idrizi, Emini, Shabani, Zeqiri, Sadriu, Veliu, Selmani, Firmino.

Drenica: Thaqi; Passamani, Qaqi, Jashari, Hamiti, Lushtaku, Dos Santos, Avdulli, Uka, Zabegja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat