Dyshohet për kurdisje të ndeshjes PSG – Crvena Zvezda - Bota Sot
Dyshohet për kurdisje të ndeshjes PSG – Crvena Zvezda

Futboll

Dyshohet për kurdisje të ndeshjes PSG – Crvena Zvezda

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 18:07
Ilustrim

Një hetim ka filluar për një dyshim të trukimit të ndeshjes së javës së kaluar në Ligën e Kampionëve mes Paris Saint-Germainit dhe Crvena Zvezdas.

Në këtë ndeshje PSG fitoi 6:1 në Parc des Princes.

Autoritete franceze kanë filluar hulumtimet, dhe dyshojnë se një drejtor i klubit serb ka vënë miliona euro bast që skuadra e tij do të pësojë humbje me pesë gola diferencë.

Shuma, të cilën dyshohet se e ka vënë bast drejtori i Crvena Zvezdas është 5 milionë euro.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera