Mesut Ozil refuzon një marrëveshje marramendëse - Bota Sot
Mesut Ozil refuzon një marrëveshje marramendëse

Futboll

Mesut Ozil refuzon një marrëveshje marramendëse

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 19:55
Mesut Ozil

Mesfushori gjerman, Mesut Ozil, ka refuzuar një ofertë marramendëse vetëm për të qëndruar me klubin Arsenal.

Agjenti i futbollistit Ozil, ka bërë të ditur se atij i është bërë një ofertë prej një milion eurosh në javë, shkruan Goal.

Futbollisti gjerman ka nënshkruar një kontratë të re me skuadrën angleze dhe ajo do të vlejë deri në vitin 2021.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...