Gjendet i pajetë trupi i një fëmije në Suharekë - Bota Sot
Gjendet i pajetë trupi i një fëmije në Suharekë

Kronikë e zezë

Gjendet i pajetë trupi i një fëmije në Suharekë

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 13:22
Ilustrim

Në fshatin Peqan të Suharekës është gjetur një trup i pajetë i një fëmije.

Policia e Kosovës ka njoftuar se trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion dhe rasti po hetohet.

“Nga QKMF në Suharekë raportohet për vdekjen e viktimës mashkull K/Shqiptar-fëmijë. Trupi i viktimës është dërguar në Spitalin Rajonal Prizren dhe me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...