Dy të arrestuar në Prishtinë për kontrabandim me migrantë - Bota Sot
Dy të arrestuar në Prishtinë për kontrabandim me migrantë

Kronikë e zezë

Dy të arrestuar në Prishtinë për kontrabandim me migrantë

Më: 15 maj 2019 Në ora: 11:12
Ilustrim

Janë arrestuar dy persona në Prisahtinë, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën penale kontrabandim me migrantë. si dhe dyshim për falsifikim dokumenti.

Si prova materiale janë konfiskuar disa pajisje  që shërbejnë për falsifikim të dokumenteve.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm, njofton Policia në raportin ditor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...