E rëndë, 14-vjeçarja i jep fund jetës me fostoksinë - Bota Sot
E rëndë, 14-vjeçarja i jep fund jetës me fostoksinë

Kronikë e zezë

E rëndë, 14-vjeçarja i jep fund jetës me fostoksinë

Më: 2 qershor 2019 Në ora: 10:59
Ilustrim

Një 14 vjeçare i ka dhënë fund jetës në fshatin Rrashbull, në Durrës. Mësohet se shtetësja me iniciale M.H është vethelmuar me fostoksinë dhe menjëherë pas ngjarjes është transportuar në Spitalin Toksikologjik në Tiranë, ku edhe ka ndërruar jetë.

“Durrës

Në fshatin Rrashbull, Durrës, shtetasja e mitur me iniciale M.H., 14 vjeçe, dyshohet se është vet’helmuar me fostoksinë, e cila pasi është transportuar në Spitalin Toksikologjik Tiranë,  ka humbur jetën.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.”-njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...