Një natë më parë i vranë kunatin, vetëvritet korçari - Bota Sot
Një natë më parë i vranë kunatin, vetëvritet korçari

Kronikë e zezë

Një natë më parë i vranë kunatin, vetëvritet korçari

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 09:16
Ilustrim

Një ngjarje rëndë ka tronditur sërish Korçën mëngjesin e sotshem.

Është vetvararë kunati i Gramoz Nakos, i cili u vra mbrëmjen e djeshme në këtë qytet nga persona te paidentifiluar.

Edne nuk dihme shkaqet e kësja ngjarje.

Një natë më parë në Korçë u vra baba i dy fëmijeve I cili kishte ardhur vetëm me bashkëshorten dhe do të qëndronte disa ditë pasi kishte vëllain e sëmurë. Ai ishte Gramoz Nako, jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ishte kthyer në vendlindje vetëm dy ditë më parë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...