Me shantazh një burrë dhunon një femër në Klinë - Bota Sot
Me shantazh një burrë dhunon një femër në Klinë

Kronikë e zezë

Me shantazh një burrë dhunon një femër në Klinë

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 13:04
Ilustrim

Policia ka arrestuar një person në Klinë, nën dyshimin se i njëjti duke e shantazhuar viktimën femër e ka dhunuar seksualisht.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje .

Rasti ka ndodhur dy ditë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...