Theret me thikë një person në Shterpcë, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
Theret me thikë një person në Shterpcë, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Shterpcë, arrestohet i dyshuari

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 14:00
Foto ilustrim

Në fshatin Drajkovc të Shterpcës mbrëmë është arrestuar një person.

I njëjti në një lokal ka sulmuar fizikisht duke e therë me thikë viktimën mashkull K-Shqiptar, njofton raporti policor.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat