Sulmohet seksualisht një femër në Prizren, policia jep detajet - Bota Sot
Sulmohet seksualisht një femër në Prizren, policia jep detajet

Kronikë e zezë

Sulmohet seksualisht një femër në Prizren, policia jep detajet

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 13:24
Ilustrim

Një grua në Prizren ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull, shqiptar.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, i dyshuari është arrestuar dhe pas intervenimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Po sipas njoftimit, bëhet fjalë për një ngjarje të raportuar në orët e mëngjesit të ditës së premte.

“Prizren 06.09.2019 – 06:27. Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se ishte sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat