41 vjeçarja i jep fund jetës, vetëhelmohet - Bota Sot
41 vjeçarja i jep fund jetës, vetëhelmohet

Kronikë e zezë

41 vjeçarja i jep fund jetës, vetëhelmohet

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 09:24
Ilustrim

Një 41 vjeçare në fshatin Pojan të Maliqit i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar. Ngjarja ndodhur mbrëmë rreth orës 21:00, kur shtetësja me iniciale R.K., është vetëhelmuar me lëndë helmuese në banesë dhe ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spitalin e Korçës.

Në kqyrja e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...