Grabitet një lokal në Prishtinë - Bota Sot
Grabitet një lokal në Prishtinë

Kronikë e zezë

Grabitet një lokal në Prishtinë

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 14:27
Foto ilustrim

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se dje në orën 07:00 të mëngjesit një lokal është grabitur në Prishtinë, ndërsa rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se  person-a të panjohur me përdorim force kanë depërtuar në brendinë e lokalit dhe nga aty kanë  arritur të vjedhin para dhe një televizor.

Në lidhje me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar  punëtor i sigurimit dhe i njëjti me vendim  të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...