Tenton ilegalisht ta kalojë kufirin duke kontrabanduar lopë, policia ia konfiskon ato - Bota Sot
Tenton ilegalisht ta kalojë kufirin duke kontrabanduar lopë, policia ia konfiskon ato

Kronikë e zezë

Tenton ilegalisht ta kalojë kufirin duke kontrabanduar lopë, policia ia konfiskon ato

Më: 20 nëntor 2019 Në ora: 11:12
Foto ilustrim

Policia e Kosovës, mëngjesin e djeshëm ka hasur në një automjet i cili po dyshohej se po kantrabandonte kafshë në Podujevë.

Policia e ka ndaluar të dyshuarin dhe pastaj ia ka konfiskuar kafshët dhe automjetin.

Podujevë 19.11.2019 – 09:00. Policia ka gjetur një kombi me targa lokale në të cilin kishin qenë dy krerë lopë të cilat dyshohet që janë të kontrabanduar. Kafshët dhe automjeti janë konfiskuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat