Ngjarje tragjke në Fushë Kosovë: Një person vdes pasi që dhoma iu përfshi nga zjarri - Bota Sot
Ngjarje tragjke në Fushë Kosovë: Një person vdes pasi që dhoma iu përfshi nga zjarri

Kronikë e zezë

Ngjarje tragjke në Fushë Kosovë: Një person vdes pasi që dhoma iu përfshi nga zjarri

Më: 22 janar 2020 Në ora: 09:57
Foto ilustrim

Një person në Fushë Kosovë ka ndërruar dje jetë në rrethana tragjike.

Viktima e gjinisë mashkullore, sipas policisë ka ndërruar jetë si pasojë e zjarrit që kishte kapluar një pjesë të dhomës së tij.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse dhe mjeku i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat