Vjedhin dy arka me para - Bota Sot
Vjedhin dy arka me para

Kronikë e zezë

Vjedhin dy arka me para

Më: 23 janar 2020 Në ora: 11:08
Ilustrim

Persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e një objekti në Graçanicë dhe nga aty kanë vjedhur dy arka me para të gatshme.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori, ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat