Plagosje për pronë në Vushtrri - Bota Sot
Plagosje për pronë në Vushtrri

Kronikë e zezë

Plagosje për pronë në Vushtrri

Më: 19 mars 2020 Në ora: 12:14
Ilustrim

Një person është plagosur në këmbë me armë zjarri nga një i dyshuar në Vushtrri.

Rasti ka ndodhur dje dhe dyshohet se ka ndodhë si pasojë e një mosmarrëveshje të mëhershme lidhur me një pronë.

Policia në vendin e ngjarjes ka gjetur një gëzhojë 7.65mm. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat