Gjendet pa shenja jete një person në Prizren

Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një person në Prizren

Më: 25 mars 2020 Në ora: 10:25
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete nga një pjesëtar i Policisë së Kosovës në fshatin Lubinje e Ultë të Prizrenit.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, pjesëtari i PK-së derisa ishte duke udhëtuar me automjet kishte gjetur një person pa shenja jete.

Njësit përkatës dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat