I shkojnë në banesë dy policë të rrejshëm, ja çfarë i ndodh menaxherës së spitalit në Prishtinë - Bota Sot
I shkojnë në banesë dy policë të rrejshëm, ja çfarë i ndodh menaxherës së spitalit në Prishtinë

Kronikë e zezë

I shkojnë në banesë dy policë të rrejshëm, ja çfarë i ndodh menaxherës së spitalit në Prishtinë

Më: 30 maj 2020 Në ora: 10:17
Ilustrim

Raportohet se në rrugën “Muharrem Fejza” në  Prishtinë një menaxhere e një spital, ka raportuar se në banesën e saj kanë shkuar dy të pa njohur dhe janë prezantuar si policë.

Sipas ankuese, të njëjtit kanë kërkuar t’i kontrollojnë çantën e saj.

Në çante kishte një shumë parash të cilat të dyshuarit ia kanë marrë.

Është njoftuar prokurori i cili ka cilësuar rastin si me lartë dhe të cilin policia është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat