Kamëz, makina përplas një fëmijë 7 vjeç - Bota Sot
Kamëz, makina përplas një fëmijë 7 vjeç

Kronikë e zezë

Kamëz, makina përplas një fëmijë 7 vjeç

Më: 20 qershor 2020 Në ora: 13:25
Ilustrim

Një fëmijë ka mbetur i aksidentuar mesditën e sotme, i përplasur nga një makinë.

Rreth orës ‪12:30, në rrugën “OSBE”, në Kamëz, mjeti me drejtues L.L., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale D.K.,7 vjeç.

Gjithçka teksa fëmijë ishte duke qarkulluar me biçikletë, ndërkohë që aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Aktualisht grupi hetimor dhe shërbimet e policisë ndodhen ne vendngjarje, teksa vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat