Kreu vjedhje të rëndë, policia në kërkim të Elsadet Jefkaj - Bota Sot
Kreu vjedhje të rëndë, policia në kërkim të Elsadet Jefkaj

Kronikë e zezë

Kreu vjedhje të rëndë, policia në kërkim të Elsadet Jefkaj

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 14:44
Foto ilustrim

Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejё, Gjykatës Themelore Prizeren- dega Suharekё, Gjykatës Themelore Gjakovë dhe Gjykatës Themelore Gjakovë-dega Malishevë, me qëllim lokalizimin e tij, kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e Elsadet Jefkaj.

Personi i kërkuar është:

Regjistrohu në 'Eat Mucho' për t'u bërë pjesë e Mucho Family

E SPONSORUARKLIKO KËTU

•ELSADET (Agim) JEFKAJ i lindur me 31.12.1993 në Gjermani.

I pandehuri është i kërkuar për veprat penale:

•Disa raste për veprat penale “VJEDHJË E RENDË” dhe “VJEDHJE”

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat