Prizren: Kanos ish të fejuarën dhe babain e saj – arrestohet - Bota Sot
Prizren: Kanos ish të fejuarën dhe babain e saj – arrestohet

Kronikë e zezë

Prizren: Kanos ish të fejuarën dhe babain e saj – arrestohet

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 11:19
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bën të ditur se paraditën e djeshme ka arrestuar një të dyshuar në Prizren.

I njëjti kishte kanosur ish të fejuarën e tij dhe babain e saj.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat