Aksident në fshatin Brecë të Podujevës, dyshohet për të vdekur - Bota Sot
Aksident në fshatin Brecë të Podujevës, dyshohet për të vdekur

Kronikë e zezë

Aksident në fshatin Brecë të Podujevës, dyshohet për të vdekur

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 14:26
Foto Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Brecë të Podujevës.

Nga ky aksident dyshohet se ka edhe të vdekur.

Klan Kosova është në pritje të konfirmimit nga Policia e Kosovës dhe do të ju mbajë të informuar lidhur me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat