Sulmohet fizikisht një femër në Pejë, Policia e arreston një person - Bota Sot
Sulmohet fizikisht një femër në Pejë, Policia e arreston një person

Kronikë e zezë

Sulmohet fizikisht një femër në Pejë, Policia e arreston një person

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 10:59
Foto ilustrim

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person pasi që e kishte sulmuar fizikisht një femër në Pejë.

Sipas raportit të Policisë, ngjarja ka ndodhur më 9 gusht, rreth orës 22:30.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti nuk kishte përfillur urdhrin mbrojtës të gjykatës si dhe kishte sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pa intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat