Vidhen 22 kompjuterë në një lokal në Klinë - Bota Sot
Vidhen 22 kompjuterë në një lokal në Klinë

Kronikë e zezë

Vidhen 22 kompjuterë në një lokal në Klinë

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Një person ka raportuar në Polici disa persona të panjohur kishin depërtuar në lokalin e tij ‘Play Station’ në të cilin kishin vjedhë 22 kompjuterë.

Sipas njoftimit, policia është duke e hetuar rastin.

“Ankuesi mashkull kosovare ka raportuar se persona të panjohur me përdorim force kishin depërtuar në një lokal Play Station nga i cili kishin vjedhë 22 kompjuterë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat