Ish-deputeti i PDK-së godet një grua me makinë në Fushë-Kosovë

Kronikë e zezë

Ish-deputeti i PDK-së godet një grua me makinë në Fushë-Kosovë

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 16:06
Foto ilustrim

Numri i aksidenteve në trafikun rrugor në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësues.

Një person është goditur nga një veturë në Fushë-Kosovë, gjegjësisht në rrugën “Nënë Tereza”.

Bëhet fjalë për një grua rreth të gjashtëdhjetave, e cila si pasojë e goditjes edhe ka humbur vetëdijën.

Por, mësohet se personi që ka shkelë të moshuarën është ish-deputeti i PDK-së, Ramë Bujë, i cili momentalisht profesor në Kolegjin AAB. I njëjti madje ka dalë nga vetura për ta parë gjendjen e viktimës. Ndërsa është nisur në Stacionin Policor në Fushë-Kosovë, për intervistim.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e Policisë dhe autoambulanca për t’i dhënë ndihmë viktimës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat