Shtetasja e huaj raporton në polici: Ish-bashkëshorti m’i vodhi dokumentet

Kronikë e zezë

Shtetasja e huaj raporton në polici: Ish-bashkëshorti m’i vodhi dokumentet

Më: 14 janar 2021 Në ora: 12:14
Foto Ilustrim

Ankuesja femër shtetase e huaj, ka raportuar dje se ish-bashkëshorti i saj, me të cilin ka bashkëjetuar i ka vjedhur dokumentin e udhëtimit-pasaportën dhe kartën e identitetit.

Rasti në fjalë është duke u hetuar.

Ndryshe në raportin e policisë theksohet se rasti dyshohet të ketë ndodhur më datën 15.11.2020, por që është raportuar dje.

“Prishtinë 15.11.2020 – NN. Më 13.01.2021 ankuesja femër shtetase e huaj, ka raportuar se ish-bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull , me të cilin ka bashkëjetuar, i ka vjedhur dokumentin e udhëtimit-pasaportën dhe kartën e identitetit. Rasti është duke u hetuar”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat