Arrestohet 22 vjeçari që e theri me thikë babanë e tij sot në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Arrestohet 22 vjeçari që e theri me thikë babanë e tij sot në Mitrovicë

Më: 5 mars 2021 Në ora: 17:38
Foto ilustrim

Është arrestuar tashmë 22 vjeçari që dyshohet ta ketë therrur me thikë babain e tij mëngjesin e së premtes në Mitrovicë.

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Është arrestuar i dyshuari A.B ,22 vjeçar, dhe iu ka caktuar masa e ndalimit,

Vepra ‘Vrasje në Tentativë’”, ka thënë Avni Zahiti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat