Pas një mosmarrëveshje në rrjete sociale, dy persona dalin e rrahin një vajzë

Kronikë e zezë

Pas një mosmarrëveshje në rrjete sociale, dy persona dalin e rrahin një vajzë

Më: 11 prill 2021 Në ora: 09:32
Foto ilustrim

Dje në Fushë Kosovë është raportuar për një rrahje.

Një mashkull dhe femër kosovare pas një mosmarrëveshje në rrjete sociale, kanë sulmuar fizikisht një femër tjetër kosovare.

Viktima ka pranuar ndihmë mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

LËNDIM I LEHTË TRUPOR

Fushë Kosovë 10.04.2021-15:14. Janë arrestuar dy të dyshuar: një mashkull dhe një femër kosovarë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje që kishin pasur në rrjetin social kishin sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar ndihmë mjekësore. Pas intervistimit, me aktvendim të prokurorit kujdestar të dyshuarve iu është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat