Vetaksidentohet një veturë në rrugën Ferizaj-Gjilan

Kronikë e zezë

Vetaksidentohet një veturë në rrugën Ferizaj-Gjilan

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 14:23
Foto ilustrim

Një vetaksident ka ndodhur në rrugën Ferizaj-Gjilan.

Vetura e vetaksidentuar është rrokullisur, duke dalë kështu nga rruga.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Kujtojmë që ndaj aksidenteve dhe vdekjeve me fatalitet në komunikacion ka pasur shqetësime. Shkak i numri të vdekjeve Policia e Kosovës do ta bëjë kontrollimin e trafikut me mjete digjitale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat