​Therje me thikë në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Therje me thikë në Prishtinë

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 09:09
Foto ilustrim

Një person është duke u trajtuar në QKUK, pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht me një mjetë të mprehtë nga një i dyshuar i pa identifikuar.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë.

Po në kryeqytet, janë arrestuar katër shtetas të huaj, pasi që janë përleshur fizikisht në mes vete.

Sipas policisë, si pasojë të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat