Gjendet një mjet shpërthyes në Podujevë - Bota Sot
Gjendet një mjet shpërthyes në Podujevë

Kronikë e zezë

Gjendet një mjet shpërthyes në Podujevë

Nga: Bota Sot Më: 11 janar 2018 Në ora: 11:11
Foto ilustrim

Një person në fshatin Potok të Podujevës, derisa ishte duke shëtitur në një fushë kishte vërejtur një mjet të dyshuar të pa shpërthyer.

Policia ka bërë të ditur se njësitë policore kanë siguruar vendin e ngjarjes, gjersa njësiti për deminim i FSK-së dhe KFOR-it kanë tërhequr mjetin e dyshuar nga vendi i ngjarjes pa incidente.  

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 12:30./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera