Degjeneron në leva hekuri konflitki në Vlorë, i riu godet 63 vjeçarin në kokë - Bota Sot
Degjeneron në leva hekuri konflitki në Vlorë, i riu godet 63 vjeçarin në kokë

Kronikë e zezë

Degjeneron në leva hekuri konflitki në Vlorë, i riu godet 63 vjeçarin në kokë

Më: 12 janar 2018 Në ora: 10:16
Ilustrim

Një konflikt mesa duket i vjetër mes të dyve, kësaj here ka përfunduar keq.

Në qytetin e Vlorës Elton Zotaj, 37 vjeçar, goditur me levë hekuri në kokë një 63 vjeçar pa konfliktit të rradhës dhe për motive ende të paqarta për autoritetet.

Lajmin e ka bërë me dije policia e qytetit, e cila ka vënë në pranga 37 vjeçarin, duke saktësuar se i riu paraqiste rrezikshmëri të lartë shoqërore.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Les Sallata në qytetin bredetar, ndërsa materiale, policia i ka dërguar pranë gjykatës së rrethit. I riu akuzohet për plagosje të lehtë me dashje, pasi fatmirësisht për shtetasin M.M, dëmtimet nuk kanë sjellë rrezik për jetën e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera