Aksident i rëndë në Gjilan, vetura godet një person - Bota Sot
Aksident i rëndë në Gjilan, vetura godet një person

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Gjilan, vetura godet një person

Më: 13 janar 2018 Në ora: 08:04
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur në Gjilan në orët e vona të natës. Media merr vesh se një kalimtar është goditur me veturë në qendër të Gjilanit.

Ngjarja ka ndodhur afër Postës së madhe rreth orës 12:30.

Një dëshmitar ka treguar se personi ka lëndime serioze dhe se është dërguar në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera