Arrestohet për 2.01 gr drogë - Bota Sot
Arrestohet për 2.01 gr drogë

Kronikë e zezë

Arrestohet për 2.01 gr drogë

Nga: Bota Sot Më: 13 janar 2018 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Një person në Mitrovicë është arrestuar, pasi gjatë kontrollimit, policia ia ka gjetur drogë të tipit marihuanë.

Policia ka thënë se ai me urdhër të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt, përcjell Bota sot.

“Mitrovicë 12.01.2018 - 13:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që  tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar 2.01 gr. substancë e dyshuar narkotike e llojit “Marihuanë”. Me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e PK-së./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera