Vjedhin para, stoli ari dhe një pushkë gjuetie - Bota Sot
Vjedhin para, stoli ari dhe një pushkë gjuetie

Kronikë e zezë

Vjedhin para, stoli ari dhe një pushkë gjuetie

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 11:25
Foto ilustrim

Persona të pa njohur kanë hyrë në një shtëpi në Pejë dhe kanë vjedhur stoli ari në vlerë rreth tremijë e pesëqind euro, para të gatshme dy mijë euro, si dhe një pushkë gjuetie me leje.

Njësitet policore janë duke kryer hetime intensive.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera