Shqiptari në Itali gjendet i vdekur në banesën e tij - Bota Sot
Shqiptari në Itali gjendet i vdekur në banesën e tij

Kronikë e zezë

Shqiptari në Itali gjendet i vdekur në banesën e tij

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 17:55
Foto ilustrim

Një shqiptar është gjetur i vdekur në rrethana të mistershme në banesën e tij në Romë, .

Mediat vendase raportojnë se ngjarja ka ndodhur gjatë natës në rrugën ‘Tota’, Valmontone në Romë dhe ka dyshime se 33-vjeçari shqiptar është vrarë.

Nga hetimet e para dyshohet se shqiptari është vrarë me anë të mbytjes.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera