Kishte ardhur me pushim në Sarandë, humb jetën 13-vjeçari italian - Bota Sot
Kishte ardhur me pushim në Sarandë, humb jetën 13-vjeçari italian

Kronikë e zezë

Kishte ardhur me pushim në Sarandë, humb jetën 13-vjeçari italian

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 11:10
Ilustrim

Ka nderruar jete nje 13-vjeçar italian i cili ndodhej ne Sarande me pushime bashke me familjen.

Lorenzo Kalabreze, do te udhetonte bashke me prinderit ne nje grup prej 30 turistesh italiane nga Saranda ne Korfuz.

Deri sa ka qene ne port nuk ka pasur shqetesime por sapo ka hyre ne traget nuk eshte ndier mire.

Eshte njoftuar ambulanca dhe policia qe e kane transportuar ne spital ku ka bere fillimisht vdekje klinike e me pas ka nderruar jete.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera