Policia gjen drogë në Dragash - Bota Sot
Policia gjen drogë në Dragash

Kronikë e zezë

Policia gjen drogë në Dragash

Më: 29 gusht 2018 Në ora: 12:36
Foto ilustrim

Policia ka ndaluar një automjet me tabela të huaj, kurse gjatë kontrollimit të automjetit ka gjetur dhe konfiskuar në një pako me cigare ku kishte  një sasi me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuana.

I dyshuari pas arrestimit lirohet me vendimin e Prokurorit, ndërsa rasti mbetet nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...