Plagoset 18 vjeçari me armë në këmbë, policia në kërkim të autorëve - Bota Sot
Plagoset 18 vjeçari me armë në këmbë, policia në kërkim të autorëve

Kronikë e zezë

Plagoset 18 vjeçari me armë në këmbë, policia në kërkim të autorëve

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 13:22
Ilustrim

Një djalë 18 vjeç u plagos me armë zjarri në këmbë në Selitë të Tiranës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12.45 minuta.

Personi i plagosur është M.Sh. Policia ka thënë se i plagosuri mori plagë në këmbë, kurse uniformat blu janë duke punuar për të identifikuar dhe arrestuar autorin / autorët e ngjarjes. Nga policia janë ngritur pika kontrolli për të kapur autorët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...