Gjenden narkotikë në banesën e një femre në Prishtinë - Bota Sot
Gjenden narkotikë në banesën e një femre në Prishtinë

Kronikë e zezë

Gjenden narkotikë në banesën e një femre në Prishtinë

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 10:51
Foto ilustrim

Policia raporton se në rrugën “Fazli Balaj”, në Prishtinë gjatë kontrollit në banesën e të dyshuarës është gjetur dhe është konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 7.1 gramë, një peshore elektronike etj.

Si të dyshuar janë intervistuar edhe dy të dyshuar, të cilët ishin duke konsumuar substanca narkotike. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...