E plagos aksidentalisht bashkëshorten - Bota Sot
E plagos aksidentalisht bashkëshorten

Kronikë e zezë

E plagos aksidentalisht bashkëshorten

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Në Prishtinë është arrestuar një person, pasi që i njëjti dyshohet se ka plagosur bashkëshorten e tij.

Më 25 nëntor në Prishtinë në rrugën “Astrit Rrushi”, në ora 23:20, është arrestuar një person, pasi që i njëjti në banesën e tij aksidentalisht i kishte shkrepur arma dhe si pasojë ishte plagosur bashkëshortja e tij.

Siç bën të ditur Policia e Kosovës, viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetë.

Pas daljes së Policisë në vendin e ngjarjes, në banesën e të dyshuarit është gjetur dhe është konfiskuar një pistoletë me dy fishekë.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...