Kush do të lexojë e gjen mundësinë dhe vendin - Bota Sot
Kush do të lexojë e gjen mundësinë dhe vendin

Kultura

Kush do të lexojë e gjen mundësinë dhe vendin

Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 10:16
Foto Ilustrim

Por jo edhe për këtë të rinj, që nuk kanë harruar ta marrin librin me vetë dhe kohën e udhëtimit ta shfrytëzojnë jo në telefon, por duke lexuar

Imazhet më poshtë tregojnë dashurinë e tyre të madhe për leximin.

Të mrekullojnë… 
 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...