Kush do të lexojë e gjen mundësinë dhe vendin

Kultura

Kush do të lexojë e gjen mundësinë dhe vendin

Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 10:16
Foto Ilustrim

Por jo edhe për këtë të rinj, që nuk kanë harruar ta marrin librin me vetë dhe kohën e udhëtimit ta shfrytëzojnë jo në telefon, por duke lexuar

Imazhet më poshtë tregojnë dashurinë e tyre të madhe për leximin.

Të mrekullojnë… 
 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat