Hapet panairi i librit “Prizreni 2019” - Bota Sot
Hapet panairi i librit “Prizreni 2019”

Kultura

Hapet panairi i librit “Prizreni 2019”

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 07:57
Foto ilustrim

​Sonte hapet edicioni i 11-të i panairit të librit “Prizreni 2019”.

Në këtë edicion marrin pjesë shtëpi botuese nga Kosova, Shqipëria e Maqedonia dhe Turqia.

Mbrëmjeve do të ketë programe letrare në ambient të hapur në qendër të qytetit ku do të ftohen autorë të ndryshëm.

Panairi i librit “Prizreni 2019” hapet sonte zyrtarisht prej orës 20:30 dhe do të qëndrojë i hapur deri të dielën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...