Zbulohet juria e festivalit ‘Kënga Magjike 2019’ - Bota Sot
Zbulohet juria e festivalit ‘Kënga Magjike 2019’

Kultura

Zbulohet juria e festivalit ‘Kënga Magjike 2019’

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 19:17
Foto ilustrim

Është zbuluar juria e ‘Këngës Magjike 2019’.

Momente më parë faqja zyrtare e ‘Këngës Magjike’ në Instagram ka zbuluar anëtarët e jurisë së këtij edicioni.

Enkel Demi, Arben Skenderi, Armend Rexhepagiqi, Jonida Maliqi, Dj Missrose dhe Dj Stone këta janë emrat e njohur të artistëve që stafi organizativ i festivalit ka përzgjedhur për t’i vendosur në pozitën e anëtarëve të jurisë.

Vite më parë formula e organizimit të ‘Këngës Magjike’ është ndarë në dy hapsira që iu dedikohen artistëve të rinj dhe artistëve të mëdhenj që do të marrin pjesë në festival.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...