Qytetari nga Deçani lyen veten me benzinë dhe tenton të vetëdigjet - Bota Sot
Qytetari nga Deçani lyen veten me benzinë dhe tenton të vetëdigjet

Lajme

Qytetari nga Deçani lyen veten me benzinë dhe tenton të vetëdigjet

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 10:11
Ilustrim

Një person me probleme psikike ka ushtruar dhunë psikike dhe frikësim ndaj familjarëve.

I njëjti kishte lagur tërë trupin me benzinë duke tentuar të vetë –digjet, njofton Policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje .

Rasti ka ndodhur në Deçan, mbrëmjen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...