A duhet veshur ngjyra e kuqe në takimin e parë? - Bota Sot
A duhet veshur ngjyra e kuqe në takimin e parë?

Life style

A duhet veshur ngjyra e kuqe në takimin e parë?

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 23:53
Foto ilustrim

Shumë njerëz takimin e parë me personin që e dashurojnë e kanë pritur ndoshta me vite të tëra. Paraqitjes në këtë takim ata i kushtojnë shumë rëndësi.

Veshja e duhur tregon respektin tuaj për personin dhe takimin e juaj, zgjedhja e veshjes së duhur ju jep besimin për të shkuar dhe për të qëndruar në atë takim.

Ngjyra e rrobave tuaja në këtë takim duhet të jetë e kuqe, e verdha dhe portokalli, pasi ju me këtë do të tërhiqni vëmendjen e të dashurit tuaj. Detaje të kësaj ngjyre preferohet të kenë edhe në veshjet e meshkujve. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...