Mënyrat për të reduktuar ankthin financiar - Bota Sot
Mënyrat për të reduktuar ankthin financiar

Life style

Mënyrat për të reduktuar ankthin financiar

Më: 15 prill 2019 Në ora: 17:03
Foto ilustruese

Janë disa mënyra me anë të së cilave mund që së paku të reduktoni problemet që ua sjellin çështjet e parave.

Shikoni përmes disa pikave të shkurtrave se si mund t’i ndihmoni vetes:

Përballuni me faktet

Duke mos qenë i sigurt për shtrirjen e problemit të rrjedhës së parasë do të ushqehet vetëm ankthi juaj

Krijoni një buxhet të juajin

Kërkoni ndihmë nëse keni nevojë

Nëse borxhet dhe pagesat e tjera janë shumë të mëdha për t’u marrë me to merrni ndihmë.

Kurseni paratë në një kacë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...