Takimi i parë i dashurisë le të jetë në muze - Bota Sot
Takimi i parë i dashurisë le të jetë në muze

Life style

Takimi i parë i dashurisë le të jetë në muze

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 23:12
Ilustrim

Takimin e parë të dashurisë është mirë ta keni në një vend ku mundeni të bisedoni dhe qëndroni më gjatë me njëri-tjetrin.

Pasi vendet e errëta me njerëz dhe shumë zhurmë nuk preferohen.

Kështu takimin e parë të dashurisë është mirë ta keni në një muze qoftë ai i artit, i historisë, i makinave apo edhe i ndonjë lloji tjetër.

Pos që shihni gjëra dhe njihni kultura të reja ju keni kohë të bisedoni më gjatë me njëri-tjetrin.

Nga kjo ju do e njihni një dimension tjetër të tuajin dhe partnerit tuaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...